fbpx

O MNIE

Uwielbiam ludzi, ich różnorodność i odmienność.
Szacunek i empatia pozwalają mi być dla nich pomocną w odkrywaniu własnej ścieżki.

Od 19 lat pracuję z ludźmi nad rozwijaniem ich mocnych stron. Wspieram dzieci i dorosłych w osiąganiu celów i budowaniu pewności siebie. Pomagam wzmacniać poczucie własnej wartości i odwagę do sięgania po to, czego naprawdę pragną.

Będąc przez 11 lat dyrektorem Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Warszawie, doskonaliłam swoje kompetencje menadżerskie, trenerskie oraz umiejętności przywódcze. Wraz z moim zespołem zbudowałam nowoczesne, profesjonale i kreatywne miejsce edukacji, gdzie radość dziecka była zawsze najwyższą wartością.

Wzrusza mnie, kiedy moi klienci przełamują strach i sięgają po więcej, spełniając swoje marzenia.
To cudowne móc im w tym towarzyszyć.
Dlatego właśnie wybrałam ten zawód.

JESTEM DYPLOMOWANYM COACHEM I MENTOREM.

W 2011 roku ukończyłam program ,,Coachingu kompetencyjnego dla zarządzających”, prowadzony przez cudowną śp. Małgorzatę Rosińską, która zasiała we mnie ziarno zamiłowania do coachingu.

W kolejnych latach odbyłam wiele sesji coachingowych i szkoleń z tego zakresu skierowanych dla kadry zarządzającej oraz nauczycieli szkół.

W 2016 roku zostałam absolwentką Coachingu i Mentoringu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji.

Jestem też uczestniczką programu Master Business Training Kamili Rowińskiej. Swoje umiejętności doskonaliłam na szkoleniach wielu wspaniałych trenerów, coachów, mówców motywacyjnych, m.in. Jakuba B. Bączka, Anthonego Robbinsa, Briana Tracy, T. Harv Ekera.
Nieustannie się uczę, rozwój to moja wielka pasja.

>14,000

Godzin mojej rozwojowej pracy z dziećmi i młodzieżą

>1,000

Dzieci, którym pomogłam zwiększyć pewność siebie

>100

Zainicjowanych i poprowadzonych projektów edukacyjnych

MOJA MISJA

Uczyć innych odwagi do budowania życia jakiego pragną,
z szacunkiem i uważnością do tego, kim są
- to myśl, która mi towarzyszy w pracy z ludźmi.

Na swojej drodze spotkałam osoby, które stały się dla mnie mentorami. Wiem, ile im zawdzięczam. Wiem też, jak bardzo drugi człowiek może wesprzeć i przyspieszyć nasz rozwój. Dlatego też wielką radością i wyróżnieniem jest dla mnie to, że teraz ja mogę być taką osobą dla innych.
Tworzę projekt AKADEMIA ODWAGI, w której pomagam dzieciom i dorosłym odkrywać i wzmacniać ich wewnętrzną siłę.

Żyjemy tylko raz. Wierzę, że warto poszukać prawdy o sobie i wzmocnić odwagę, aby iść za tym czego naprawdę głęboko pragniemy.

INNE AKTYWNOŚCI

Muzyka, której uczyłam się od 5 roku życia, wykształciła we mnie wyjątkową wrażliwość, empatię i otwarcie na drugiego człowieka. To moja siła w pracy z ludźmi.

W 2013 roku założyłam Fundację PRZESTRZEŃ DLA MUZYKI, która wspiera muzycznie uzdolnione dzieci i młodzież.

W 2016 spełniłam swoje wielkie marzenie o posiadaniu własnej firmy. To wtedy powstała MARKA OPTYMALNA, która zajmuje się rozwojem dzieci i dorosłych w obszarze edukacji muzycznej oraz rozwoju osobistego. Tworzę programy muzyczno rozwojowe, m.in. „Rozśpiewane SMYki w świecie Muzyki”, które każdego miesiąca gromadzą kilkuset młodych odbiorców muzyki.

Jestem autorką kilkudziesięciu piosenek dla dzieci.

Śpiewam recitale. Stara, dobra, polska piosenka to moja wielka pasja.

Biegam. To mój sposób na porządek w głowie.

POLECAJĄ MNIE

Z wdzięcznością prezentuję opinie moich klientów, którzy dzięki naszej wspólnej pracy mieli odwagę zmienić swoje życie

Kamila wspiera nie oceniając. Często potrafi zauważyć coś istotnego, co umyka w codziennym życiu i zabieganiu.

Marzena

Dziękuję za wszystko i bardzo polecam każdemu poszukującemu swojej własnej ścieżki rozwoju zawodowego, czy osobistego.

Barbara

Dziękuję za ogromną wiedzę i doświadczenie, którymi dzieli się Pani z innymi oraz za tworzenie atmosfery wzajemnej pomocy i zrozumienia. Dziękuję za wszystkie starania jakie wkłada Pani w rozwój naszych dzieci.

Mama Mariola

Jesteśmy naprawdę pod dużym wrażeniem zaangażowania z jakim pani Kamila zajmuje się dziećmi, jej poświęcenia i entuzjazmu z którym podchodzi do prowadzenia zajęć, a także do warsztatów. Jej wysiłek i serce przekłada się na zaangażowanie dzieci, ich chęci do dalszej pracy i rozwijania swoich umiejętności. Nasz syn, o niestety dość trudnym charakterze, był zachwycony zajęciami z panią Kamilą, a na powtórny wyjazd na warsztaty nie mógł się wprost doczekać. Liczymy na to, że dzieci nadal będą mogły czerpać z jej wiedzy i doświadczenia.”

Rodzice Małgorzata i Albert

Copyright © 2024 Kamila Lewicka
Projekt i wykonanie: 2CREO